WİNDOWS BİLGİSAYAR

TAVSİYE EDİLEN PROGRAM -1
IPTV Smarters programını kurun. Programı açınca Add New User tıklayın. Açılan pencerede bizden aldığınız bilgileri yazıp giriş yapabilirsiniz. IPTV Smarters programı ücretsizdir. Kanalları gruplu olarak gösterir. LIVE TV; Canlı Kanallar, MOVIES; Film ve Diziler, SERIES; Gruplanmış Diziler. Programı indirmek için BURAYA tıklayın.
TAVSİYE EDİLEN PROGRAM -2
Windows IPTV programını kurun. Programı açınca bizden aldığınız bilgilerle giriş yapabilirsiniz. Windows IPTV programı ücretsizdir. Kanalları gruplu olarak gösterir. Programı indirmek için BURAYA tıklayın.
TAVSİYE EDİLEN PROGRAM -3
VLC Media Player programını kurun. Programı açınca CTRL+N kombinasyonlarına basın. Açılan pencerede URL kutusuna bizden aldığınız linki yapıştırın ve oynat tıklayın. Kanal listesine ulaşmak için CTRL+L kombinasyonlarına basabilirsiniz. Kanalları gruplu olarak göstermez.

MAC BİLGİSAYAR

TAVSİYE EDİLEN PROGRAM -1
IPTV Smarters programını kurun. Programı açınca Add New User tıklayın. Açılan pencerede bizden aldığınız bilgileri yazıp giriş yapabilirsiniz. IPTV Smarters programı ücretsizdir. Kanalları gruplu olarak gösterir. LIVE TV; Canlı Kanallar, MOVIES; Film ve Diziler, SERIES; Gruplanmış Diziler. Programı indirmek için BURAYA tıklayın.
TAVSİYE EDİLEN PROGRAM -2
App Store üzerinden Gse Smart IPTV uygulamasını kurun. Uygulamayı açınca Xtream Codes API bölümüne giriş yapın. Açılan ekranda artı “+” seçip bizden aldığınız bilgilerle giriş yapabilirsiniz. Bu uygulamada tek seferlik ödenen uygulama ücreti vardır.
TAVSİYE EDİLEN PROGRAM -3
VLC Media Player programını kurun. Programı açınca Ortam Aç > Ağ seçin. Açılan ekranda URL kutusuna bizden aldığınız linki yapıştırın ve Aç tıklayın.